Domů Nezařazené Máte nudný vztah? Ukážeme vám tipy a triky z praktického života jak...

Máte nudný vztah? Ukážeme vám tipy a triky z praktického života jak vrátit do vztahu vášeň

Je poslední dobou ve vaši ložnici nuda a máte pocit, že se vytratila vášeň? Chcete znovu probudit ten chtíč? Pokud ve vašem partnerství není žádný problém v komunikaci, pak bude stačit pouze menší rozptýlení.

Z vašeho sexuálního vztahu se stal stereotyp a do ložnice, která byla dříve plná vášně, něhy a erotiky se rázem stane místo komfortu a pohodlí. Neboli dva stoprocentní zabijáci milostných hrátek.

Důvodem ztráty vášně může být narození dítěte, povýšení v práci, nová práce, či naprosté přehodnocení priorit. Díky tomuto se může stát, že se sex odehrává někdy třeba jen jednou měsíčně o víkendu. Tento problém však může nejen narušit váš vztah, ale i sebevědomí toho jedince z páru, který nedostatek rozkoše prožívá hůř.

Jak řekl vztahový expert Charles J. Orlando „Po pravdě spodní prádlo je nejlevnější způsob, jak oživit romantiku v ložnici, a to jak pro muže, tak i pro ženy.“ dodal k tomu i, že žena se díky svůdnému prádlu cítí více žádoucí. Ať už se jedná o roztomilé erotické oblečky, krajková tanga či dráždivé podprsenky. Věřte dámy, že za pomoci prádla toho hodně vyjádříte.

O svých potřebách se svým protějškem mluvte! Ne vždy se na všem shodnete, ale je důležité si to vyjasnit. Je potřeba si říct, co by jste v posteli chtěli zkusit ať už se jedná o erotické pomůcky, či nové polohy. Věřte, že komunikace je klíčem.

Orlando také doporučuje mužům, aby místo květin, které zvadnou a čokolády, po které se akorát přibírá zavítali do obchodu se spodním prádlem a vybrali své partnerce nějaký pěkný kousek spodního prádla. Není důvod se ničeho obávat, každá prodavačka v tomto obchodě vám jistě mile ráda pomůže.

A dámy! I vy si vyrazte do obchodu koupit nějaký provokativní kousek spodního prádla, ve kterém se budete cítit sexy a ukažte večer partnerovi, co a jak si přejete! Sám na to nikdy nepřijde, neumí číst myšlenky.

Předchozí článekJak odhalit zda je vám partner nevěrný? Někdy se to dá odhalit i příliš jednoduše
Další článekNečekané překvapení pro opraváře . Ženatý muž si dal opravit mobil, opraváři tam nechal tajný vzkaz a úplatek