Domů Krása Obočí jako hvězda? Jednoduchý návod jak si vytvořit obočí jako hvězdu na...

Obočí jako hvězda? Jednoduchý návod jak si vytvořit obočí jako hvězdu na nebi

Existuje mnoho rozdílů mezi pudrovým obočím, microbladingem a vláskováním obočí. Rozhodně by vás mohlo zmást, pro kterou z nich byste se měla rozhodnout. Tady si probereme 3 základní metody. Snad vám tento článek pomůže při rozhodování.

Vláskování obočí

Jinak se tato technika nazývá také 3D vláskování obočí, což je kosmetická procedura tetování, která vytváří nejpřirozenější vzhled obočí. Barevný pigment se implantuje jemnými tahy vlasů. Tímto způsobem umožňuje tetování vypadat, jako by byla vyplněna přírodními chloupky. Tato metoda vyhovuje lidem bez obočí, minimálního obočí, nebo těm, kteří mají zájem o přirozenější vzhled. Díky neuvěřitelně realistickým výsledkům si mnoho lidí volí právě tuto techniku tetování obočí.

Pudrové obočí

Tato kosmetická tetovací technika vytváří jemné obočí připomínající obočí, které bylo pudrováno konvenčním make-upem. Barevný pigment se implantuje do kůže pomocí dvou typů jehel, které se postupně doplňují tak, aby vypadaly jako plné obočí. Pomocí této techniky můžete dosáhnout dobře definovaného obočí. Z počátku bude barvička tmavší, ale časem bude mizet, aby získala ten krásný, jemný, práškový upravený vzhled, který si zamilujete. Obočí vytvořené touto metodou vydrží déle než metoda vláskování, protože pigment pokrývá větší plochu oblasti obočí. Dokreslování by mělo být prováděno každé 2-3 roky.

Microblading

Tato technika se provádí pomocí ručního stroje k vytváření tahů a barev napodobujících přirozené chloupky. Microblading je také tetování, ale časem se vytratí a na době trvání hraje velkou roli i váš životní styl. Obočí vytetované pomocí této metody vydrží o něco méně než práškové obočí.

Předchozí článekRozdíl mezi gelovými a akrylovými nehty? Jsou opravdu každé jiné, nebo je zde pár rozdílů?
Další článekCo všechno by jste měli vědět před prvním tetováním? Na co se připravit a na co si dát pozor?