Domů Cestování Oslava silvestra pod královským Buchlovem. Nejkrásnější místo kde můžete prožít silvestra s...

Oslava silvestra pod královským Buchlovem. Nejkrásnější místo kde můžete prožít silvestra s celou rodinou

Představujete si váš ideální silvestr někde uprostřed tiché krajiny? Zkuste Buchlovské hory, které lákají stále více a více návštěvníků. Překrásné pohádkové místo přímo v podhradí, kvalitní moravská vína a rozšířené silvestrovské menu. U jídla vás zároveň nebaví barman vytvářející koktejly i pro náročnější hosty.

K hradu a k hotelu vás přivede překrásně upravená, romantická letní cestička. Jen si teď představte, že stojíte uprostřed krásné přírody v srdci bachovských lesů a luk. Čerstvý zimní vzduch, ticho a překrásné okolní výhledy vám dopřejí příjemnou atmosféru pro nadstandardní odpočinek.

Pokud máte rádi delší procházky, ale nejste vyloženě turisti, může pobyt zde byt jako dělaný pro vás. Zaměstnanci a pořadatelé vám ukáží tipy pro procházky, včetně komentované vycházky ke Kapli svaté Barbory. I sportovci si zde přijdou na své. V okolí se totiž nachází spousta ski-parků a aquaparků.

V Hotelu Buchlov vás na první pohled překvapí komfortní a útulné ubytování s kvalitními službami. Příjemným překvapením tohoto hotelu je wellness. Nechybí zde sauna, bublinkové koupele, reflexní masáže a nebo speciální masáže s použitím lávových kamenů a baněk.

O zábavu bude postaráno, to se nemusíte bát. Hned jako přivítání vás zde čeká kalíšek medoviny s velkorysým jídelníčkem a degustací vín. Luxusní ohňostroj a slavnostní přípitek na nový rok bude třešničkou na dortu.

Jediným minusem těchto oslav na hotelu Buchlov je velice vysoká obsazenost. Spokojení zákazníci si při odchodu občas rezervují rovnou i na další rok dopředu. Zkuste to i vy a užijte si velkolepý večer uprostřed přírody se spoustou dobrého jídla a zábavy.

Předchozí článekCo je důležité vědět o procesu tetování? Jednoduché tipy a triky jak se připravit po procesu tetování
Další článekMáte doma karavan? Nezapomenutelné místa, kam se můžete vyrazit se svým karavanem