Domů Krása Co všechno by jste měli vědět před prvním tetováním? Na co se...

Co všechno by jste měli vědět před prvním tetováním? Na co se připravit a na co si dát pozor?

Nezapomínejte, že tetování je něco s čím budete žít po zbytek svého života. Ujistěte se, že vzor, který chcete nechat na své tělo vytetovat je něco, cosi budete chtít nechat už navždy. V každé situaci. Vašim snem může být dělat umělce, hudebníka, nebo další zaměstnání, ve kterých je tetování akceptováno, ale co když jednou budete muset pracovat do kanceláře, nebo pracovat se zákazníky? Zvažte dobře před tím, než učiníte.

Co si nechat vytetovat?

Nejlepší je, když máte už delší dobu vyhlídlé tetování, po kterém opravdu toužíte a proberete vše se svým tatérem, který vám jistě rád pomůže se vším, co si budete přát. Inspirovat se můžete na internetu, či si sami něco navrhnout. Pro tetujícího je nejlepší, když mu sami řeknete, co a jak byste si přáli, či necháte výtvor plně v jeho rukou.

Jak vybral správné tetovací studio?

Jako jedna z hlavních věcí před tetováním je najít si kvalitní tetovací studium a šikovného tatéra. Poptejte se klidně v okolí, přečtěte si recenze na internetu atd. Pokud si vyberete nekvalitního tatéra, který nedodržuje základní hygienické potřeby a pomůcky, mohl by nastat problém, proto vybírejte opravdu pečlivě, komu se do rukou svěříte. Nebojte se chtít vidět třeba i portfolio.

Jak se před tetováním připravit?

Nezapomeňte u svého tatéra uvést všechny druhy nemocí, které mohou mít vliv na vaše tetování, jako je cukrovka, anémie, HIV atd.. Kdyby jste náhodou omdleli, či něco podobného, tater by měl vědět, co může být příčinou. Před tetováním se taktéž pečlivě najezte, je to velice důležité, snižuje to risk omdlení. Klidně si s sebou vmete něco malého, sladkého na zub. Na sebe si vezměte něco komfortního, po celou dobu budete buď sedět či ležet, tak ať se cítíte pohodlně.

Předchozí článekObočí jako hvězda? Jednoduchý návod jak si vytvořit obočí jako hvězdu na nebi
Další článekCo je důležité vědět o procesu tetování? Jednoduché tipy a triky jak se připravit po procesu tetování